AUTODOC Shop AUTODOC Partners AUTODOC Club Naujiena AUTODOC Ads
Mėgstamiausi

Automobilio multimedijos sistema

(1)
Pasirinkite savo automobilį arba dominančią markę -
- Išsirinkite autodalis pagal automobilį -
Pardavimui
Ieškoma

Rūšiuoti skelbimus:

  • Pigiausi viršuje
  • Brangiausi viršuje
  • Naujausi
Paeduodu auto suba su integruotu stiprintuvu. Automobilio multimedijos sistema, naudotos prekės - Klasifikuoti autodalių skelbimai
EUR 100,00
Galima derėtis
Paeduodu auto suba su integruotu stiprintuvu Baladoja tikrai gerai naudojau pats kol pardaviau automobili. Tikrai geras daiktas.
Žiūrėti skelbimą
#16285950536008
Pardavimui
2021-08-10
Kaunas
Tik savarankiškas atsiėmimas
Norite parduoti Automobilio multimedijos sistema? Patalpinkite skelbimą arba Patalpinkite paieškos skelbimą
Populiariausios kategorijos

Automobilių pramogų sistemos ir garso priedai: naudoti ir nauji netoli jūsų iš privačių ir komercinių pardavėjų

Automobilių pramogų sistemos ir garso priedai leidžia vairuotojams ir keleiviams kaip įmanoma patogiau važiuoti automobiliu.

Jų pagrindinės funkcijos yra:

  • Paleisti vaizdo ir garso failus. Tai padeda vairuotojams neužmigti ir praskaidrina keleivių nuotaiką.

  • Palydovinės navigacijos maršrutas nepažįstamose vietovėse. Padeda taupyti kelionės laiką.

  • Vaizdo įrašymas naudojant galinio vaizdo kameras ir automobilines kameras, kad būtų galima išvengti ginčų automobilio avarijų metu.

  • Išmaniųjų telefonų valdymas naudojant mygtukus ant vairo ir centrinės konsolės. Suteikia galimybę atsakyti į žinutes ir telefono skambučius nenukreipiant dėmesio nuo kelio.

  • Išmaniojo telefono ir transporto priemonės valdymas balsu. Naudojamas salono temperatūros reguliavimui, dainų keitimui, automobilių stovėjimo aikštelių ir degalinių paieškai netoliese jūsų. Suteikia galimybę apsipirkti internetu ir atsiliepti į telefono skambučius nenuleidžiant rankų nuo vairo.

  • Automobilio nustatymų rodymas ekrane.

„AUTODOC“ klasifikuotų autodalių skelbimų svetainėje galite itin greitai rasti savo automobiliui tinkamą garso sistemą. Galite rasti daugybę privačių pardavėjų skelbimų, kurie siūlo įsigyti naudotus komponentus už palankią kainą. Susitarkite su pardavėju dėl susitikimo, kad patikrintumėte prekes ir derėtumėtės dėl jų kainos. Komercijos atstovai suteikia jums didžiulį naujų komponentų, kuriems taikoma garantija, pasirinkimą.

„AUTODOC“ klasifikuotų autodalių skelbimai leidžia užsidirbti kažkiek pinigų, jeigu norite parduoti savo komponentus. Jeigu turite jums nereikalingų automobilių detales, įkelkite klasifikuotus skelbimus nemokamai ir laukite potencialių pirkėjų pasiūlymų.