AUTODOC Shop AUTODOC Partners AUTODOC Club Naujiena AUTODOC Ads
Mėgstamiausi

Skardiniai ratlankiai

Jūsų skelbimas bus pirmas!
Kategorijoje Skardiniai ratlankiai šiuo metu nėra skelbimų, tačiau panašūs pasiūlymai kitose kategorijose gali jus sudominti. Prašome pasinaudoti mūsų tinklalapio paieškos funkcija. Norite parduoti prekes kategorijoje Skardiniai ratlankiai, o ne jas įsigyti? Būkite pirmieji patalpinę skelbimą kategorijoje Skardiniai ratlankiai.

Galbūt jus taip pat sudomins:

BMW 3 SERIES STIKLAS
EUR 100,00
Galima derėtis
BMW 3 SERIES STIKLAS 2014 metų F30 trečios serijos BMW dėvėtas originalus priekinis stiklas su lietaus sensoriumi.
Žiūrėti skelbimą
BMW
3 Saloon (F30, F80)
#16282812099989
Pardavimui
2021-08-06
Ukmergė
Galimas siuntimas
5DV 008 290-00 xenon blokelis
EUR 40,00
Galima derėtis
5DV 008 290-00 xenon blokelis 5DV 008 290-00 Xenon blokelis HID ballastas. Visiškai naujas, geros kokybės. Tinka automobiliams, k...
Žiūrėti skelbimą
OEM: 5DV 008 290-00
#16315450973541
Pardavimui
2021-09-13
Alytus
Galimas siuntimas
Paeduodu auto suba su integruotu stiprintuvu
EUR 100,00
Galima derėtis
Paeduodu auto suba su integruotu stiprintuvu Baladoja tikrai gerai naudojau pats kol pardaviau automobili. Tikrai geras daiktas.
Žiūrėti skelbimą
#16285950536008
Pardavimui
2021-08-10
Kaunas
Tik savarankiškas atsiėmimas
Norite parduoti Skardiniai ratlankiai? Patalpinkite skelbimą arba Patalpinkite paieškos skelbimą
Populiariausios kategorijos

Lengvojo lydinio ratlankiai: naudoti ir nauji netoli jūsų iš privačių ir komercinių pardavėjų

Lengvojo lydinio ratlankiai įeina į daugelio verslo ir aukščiausios klasės automobilių bazinį apdailos lygį. Jie plačiai naudojami ir kaip alternatyva standartiniams iš plieno pagamintiems ratlankiams. Naudojami norint sumažinti transporto priemonės svorį bei suteikti automobiliui estetiškumo. Atsparūs korozijai, tačiau yra ne itin plastiški, o esant stipriam poveikiui, jie gali įtrūkti.

Priklausomai nuo medžiagos iš kurios padarytos, šios automobilių detalės gali būti:

  • Aliuminės. Populiariausios. Jų nedidelis svoris užtikrina sklandų važiavimą. Gali turėti skirtingą stipinų skaičių.

  • Pagamintos iš magnio. Jos yra dar lengvesnės nei aliuminio komponentai, ilgaamžės, tačiau pasižymi aukšta kaina. Tokios daugiausia naudojamos sportiniams automobiliams.

Priklausomai nuo savo konstrukcijos, ratlankiai gali būti:

  • Lietiniai. Pagaminti iš vieno metalo tipo.

  • Kaltiniai. Surinkti iš dviejų ar trijų elementų, kurie sujungti plieniniais arba titano varžtais. Naudojami tiuninguoti prabangius sportinius automobilius. Tokie ratlankiai atrodo stilingai ir pabrėžia didelę šių automobilių galią. Jeigu kuris nors elementas yra pažeistas, jį galima pakeisti atskirai. Brangūs.

Jeigu galvojate įsigyti lengvojo lydinio ratlankių, tačiau nesate tikri, ar jie tiks jūsų transporto priemonei, atkreipkite dėmesį į naudotus komponentus. „AUTODOC“ klasifikuotų autodalių skelbimų svetainėje galite rasti didžiulį naudotų ir naujų automobilių detalių pasirinkimą iš privačių ir komercinių pardavėjų. Prieš įsigydami lengvai rasite būtent jums tinkamus produktus ir turėsite galimybę patys juos apžiūrėti.

Nemokamai patalpinę skelbimus „AUTODOC“ klasifikuotų autodalių skelbimų svetainėje galite greitai ir be jokio vargo parduoti nereikalingas detales.